Новини Railo - 06.2010

Цей спец-випуск присвячено новинам зі стану Railo з моменту останньої публікації на цю тему.

Перш за все, процес розробки не зупиняється ні на день, bleeding-edge випуски з’являються ледь не щотижня, на момент написання цього тексту поточною є версія 3.1.2.014. Більшість виправлень та оновлень можна детально відслідкувати в офіційному баґтрекері, а також на форумах Uservoice. Наприклад, я очікую на виправлення невеличкої проблеми з cfdump.

Починаючи з версії 3.1.2.009 дистрибутив включає в себе ядро проекту Railo Ajax, в тому числі підтримку базових міток (cfajaxproxy, cfajaximport, cfdiv) та JavaScript-бібліотеку (jQuery). Ця частина має назву CORE, інша (UI) включає решту розширень (cfwindow, cfmap, cflayout) та має підключатися за допомогою розділу Extension адміністративної панелі, докладніше описано в цій публікації.

Андреа Камполоньї розробив ще два схожих між собою розширення: cfjavascript та cfstylesheet. Призначено їх для стиснення та об’єднання статичних файлів для пришвидшення їх завантаження. Тодд Реферті написав дуже докладну замітку з використання цих розширень.

Дуже приємною новиною стало включення до ядра раніше платного розширення для роботи з Amazon S3. Коли конкретно це станеться не дуже зрозуміло, але на пам’ять залишимо тут посилання на стареньку замітку про те, як ним користуватися. Що цікаво, це рішення скоріш за все було прийняте під впливом повідомлень зі стану Adobe, але про них ми поговоримо окремо.

Особливо цікавим для мене стало представлення Roadmap проекту, що включає опис планованих можливостей версій 3.2 та 4, а також деяких додаткових можливостей. На жаль, поки невідома конкретна дата виходу 3.2, на яку особисто я чекаю з нетерпінням з огляду на наближення моменту виходу на публіку робочого проекту, що працює поки на останньому стабільному випускові.

 

Автор: Сергій Галашин | Опубліковано: 21.06.2010 о 09:34 | Категорії: Ajax - Amazon S3 - OpenSource - Railo -

Відгуки